Często zadawane pytania

Często zadawane pytania o nasze obudowy i skórki

Nie możesz znaleźć, czego szukasz? Napisz do nas, a pomożemy ci!

Zwroty & wymiany

Zawsze masz 14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy w przypadku naszych gotowych produktów. Przy zakupie artykułów personalizowanych prawo do odstąpienia od umowy wygasa z chwilą rozpoczęcia produkcji. W celu zwrotu produktów z jednym z naszych gotowych projektów należy najpierw skontaktować się z obsługą klienta. Osoba kliencka jest odpowiedzialna za opłaty związane z wysyłką zwrotną.

 Jeśli jest to jeden z naszych gotowych projektów, napisz do nas, a my Ci pomożemy. Jeśli samodzielnie spersonalizował_ś swoje etui lub skórę, niestety nie przyjmujemy zwrotów ani wymian.

Jeśli jest to jeden z naszych gotowych projektów, napisz do nas, a my Ci pomożemy. Jeśli samodzielnie spersonalizował_ś swoje etui lub skórę, niestety nie przyjmujemy zwrotów ani wymian. Jeśli Twój produkt został nieprawidłowo wydrukowany lub został zniszczony podczas produkcji, napisz do nas, a my Ci pomożemy.

Zwrot pieniędzy może zająć do 10 dni roboczych od momentu, kiedy otrzymamy zwrot produktu.

Płatność

Jeśli Twoja płatność zostanie odrzucona, istnieją dwie różne opcje. Pierwszą rzeczą, którą możesz spróbować, jest użycie innej przeglądarki, zwykle Chrome działa najlepiej. Jeśli to nie zadziała, skontaktuj się ze swoim bankiem lub wybierz inną metodę płatności.

Wysyłka

 Oferujemy trzy różne metody wysyłki. W okresach wzmożonego ruchu czas dostawy może się chwilowo wydłużyć.

 • Wysyłka standardowa: 7-10 dni roboczych. 

 • Wysyłka szybka: 6-8 dni roboczych. Możliwość śledzenia przesyłki.

 • Wysyłka ekspresowa: 4-6 dni roboczych. Możliwość śledzenia przesyłki.

Standardowa wysyłka (7-10 dni roboczych) jest darmowa. Jeśli wybierzesz „szybką” lub „ekspresową” wysyłkę, Twoje towary zostaną wysłane za pośrednictwem firmy UPS, a koszt zależy od wielkości zamówienia. Możesz łatwo sprawdzić wszystkie opłaty za wysyłkę w kasie.

Dostawa może zająć do 10 dni roboczych. Jeśli po 10 dniach roboczych nadal nie otrzymał_ś zamówienia, napisz do nas na adres info@caseapp.pl, a my Ci pomożemy.

Konto użytkownika

Nie musisz zakładać konta użytkownika z CaseApp, ale ułatwi Ci to sprawę, jeśli jesteś chcesz złożyć ponowne zamówienie.

 Zalety konta użytkownika: 

 - śledź wszystkie swoje zamówienia

 - otrzymuj newsletter ze specjalnymi ofertami i nowościami

 - zobacz i wydrukuj faktury za swoje zamówienia

 - zapisz swoje dane do wysyłki w celu łatwego ponownego zamówienia

 - otrzymuj specjalne oferty i nowości

Kliknij w ikonkę z osobą w prawym górnym rogu na naszej stronie. Możesz również aktywować konto użytkownika poprzez kliknięcie w link nad adresem przy płatności.

Jeśli zapomniał_ś hasła, kliknij w ikonkę z osobą w prawym górnym rogu naszej stornie. Znajdziesz tam opcję, aby zresetować swoje hasło.

Moje zamówienie

Jeśli napiszesz do nas na info@caseapp.pl zaraz po złożeniu zamówienia, poprawimy Twój adres. Jeśli usłyszymy od Ciebie zbyt późno po złożeniu zamówienia, Twoje zamówienie mogło już być wysyłane i wtedy nic niestety nie możemy zrobić.

Jeśli twój obrazek ma zbyt niską rozdzielczość, kreator na naszej stronie pokaże Ci ostrzeżenie. Możesz wtedy załadować inny obrazek

StickerApp AB rezerwuje sobie prawo do usuwania obrazków lub tekstów, które są nielegalne, obraźliwe lub obrażają uczucia religijne. StickerApp AB drukuje obrazki załadowane przez osobę składającą zamówienie i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość produktu końcowego. Osoba kliencka zapewnia, że ​​posiada wszelkie prawa dotyczące wykorzystania, publikacji i przekazywania przekazanych danych, w szczególności tekstów i obrazów. Osoba kliencka ponosi wyłączną odpowiedzialność za upewnienie się że produkt nie narusza praw własności intelektualnej innych osób, a treść drukowana nie narusza obowiązującego prawa szwedzkiego.

Osoba składająca zamówienie zapewnia, że posiada wszystkie prawa dotyczące wykorzystywania, publikacji i przekazywania przekazanych danych, w szczególności tekstu i obrazków. Osoba kliencka ponosi wyłączną odpowiedzialność za to, aby produkt nie naruszał praw własności intelektualnej innych osób, a drukowana treść nie narusza obowiązującego prawa szwedzkiego. 

 Osoba składająca zamówienie zrzeka StickerApp AB bez zastrzeżeń od jakichkolwiek roszczeń, jakie może wysuwać inna osoba przeciwko StickerApp AB w związku z naruszeniem praw osób trzecich, w szczególności praw autorskich, które powstają w wyniku wykorzystania danych przekazanych przez osobę kliencką, co oznacza, że ​​osoba składająca zamówienie zapewnia, że StickerApp AB nie musi spełniać takich wymagań.

W druku używamy profilu kolorystycznego CMYK.

Nasze etui

 Wszystkie nasze etui na telefony kosztują 166zł, niezależnie od tego, czy wybierzesz etui “tough” z dodatkową ochroną, standardowe etui “slim,” z matowym wykończeniem lub z połyskiem, jeden z naszych projektów lub personalizowane. Nasze etui na iPady kosztują 160zł.

 Oferujemy etui na telefony Apple, takie jak: iPhone12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro,  iPhone 12 Pro Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS,    iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7   Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE och iPad Mini   2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, oraz na telefony Samsung Galaxy, takie jak Galaxy S10 5G, Galaxy    S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10e, Galaxy S9, Galaxy S9 Plus, Galaxy S8, Galaxy  S8 Plus, Galaxy Note8, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge  oraz telefony Google Pixel 2

 Tutaj możesz sprawdzić wszystkie modele telefonów, na które oferujemy etui.

Zewnętrzny materiał etui zawiera pochodną łoju. Ta pochodna jest pochodzenia zwierzęcego. Nie musi to koniecznie oznaczać, że produkt nie jest wegański, o ile nie osiągnięto dolnej granicy technicznej. Termin „dolna granica techniczna” jest często używany w taki sam sposób, jak w przypadku chemikaliów. Na przykład plastikowe zabawki niezawierające BPA mogą nadal zawierać 0,04 mg / lBPA i nadal są klasyfikowane jako wolne od BPA.

Matowe lub z połyskiem oznacza różnicę z powierzchni/wykończeniu etui. “Etui tough" są naszymi etui z dodatkową ochroną, które składają się z zewnętrznej powłoki z twardego plastiku oraz dodatkowej wewnętrznej silikonowej powłoki, która wystaje trochę ponad brzegi ekranu. Regularne plastikowe etui noszą nazwę “slim” i chronią telefon przed zadrapaniami, lekkimi upadkami i wstrząsami.

 Tutaj możesz znaleźć wszystkie informacje o etui, które oferujemy.

Mamy dwuletnią gwarancję na etui, która pokrywa defekty produkcyjne.